Skip to content

Soutěž fanartu a fanfikce Světa bez jména 2014

Soutěž fanartu a fanfikce Světa bez jména 2014 published on

soutez2014

online komiks Svět bez jména www.svetbezjmena.net

vyhlašuje soutěž fan artu a fanfikce 2014!

Kategorie: fan art, fanfikce

Ceny: (pro obě kategorie stejné)

1. místo Dárkový poukaz v ceně 1000 Kč do komiksového obchodu Comicspoint,  plakát se Sharem A3

2. místo Dárkový poukaz v ceně 500 Kč do komiksového obchodu Comicspoint

3. místo Publikace Vějíř, sborník České mangy 2013

Každý z výherců dostane také publikace Svět bez jména PrologSvět bez jména:Město věží a Svět bez jména Pírka Osudu, placky, záložky, skicáky a další drobnosti ze Světa bez jména

Uzávěrka: 30. března 2014

Pravidla soutěže:

fan art – je obrázek postavy či skupiny postav, z nichž alespoň jedna musí být některým z originálních charakterů Světa bez jména. Budou přijaty obrázky v jakémkoliv stylu, který je vám vlastní. Výběr výtvarného žánru a techniky záleží jen na vás.

fanfikce – je povídka nebo jiný slohový útvar, který obsahuje postavy ze Světa bez jména, ale nemusí se omezit jen na ně. Můžete postavy zasadit do svého prostředí a mohou se setkat s vašimi charaktery, nebo napište “váš” pohled na to, jak bude Svět bez jména pokračovat, či naopak, co si myslíte, že se stalo, nebo by se mohlo stát, kdyby… Délka fanfikce není nijak omezená. Postava ze SBJ nemusí být hlavním hrdinou příběhu, ale měla by být jasně rozpoznatelná a identifikovatelná.

K tvorbě soutěžních příspěvků využijte některou z těchto postav:

Soutěž není omezena žádným tématem, počtem příspěvků ani délkou fanfikce.

Všechny soutěžní práce a případné dotazy posílejte na adresu:

svetbezjmena@gmail.com

Uzávěrka soutěže je 30. března 2014

Ze soutěžních prací budou vybrány 3 výherci pro každou kategorii. Můžete soutěžit v jakékoliv kategorii (pokud se umístíte v jedné, neznamená to, že se nemůžete umístit i v druhé a získat dvojnásobný počet cen) není omezen ani počet soutěžních příspěvků – čím více prací, tím lépe. Každý obrázek se hodnotí odděleně, jedno od kterého je autora.

Všechny soutěžní práce budou postupně vystaveny na stránkách Světa bez jména i s odkazem na domovskou stránku tvůrců. Nezapomeňte při odesílání svého soutěžního příspěvku napsat i své jméno, přezdívku a domovskou stránku!

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na email svetbezjmena@gmail.com

Přeji vám hodně štěstí a inspirace!!!

Primary Sidebar